Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Wyrabianie części do maszyn

Nasza firma zajmuje się wyrabianiem części do profesjonalnych maszyn. Dzięki naszej staranności i dbałości o szczegóły części przez nas produkowane są najwyższej jakości. Możliwość wyrobienia u nas praktycznie dowolnej części maszyny sprawia, że wielu przedsiębiorców nie chcących tracić czasu na poszukiwaniach jednej części w sklepach stacjonarnych, zamawia ją u nas. Posiadają dzięki temu gwarancję dokładnego wykonania według przyniesionego przez siebie projektu oraz szybki termin realizacji. Jest to niewątpliwie oszczędność czasu oraz pieniędzy, ponieważ dzięki projektowi część będzie w pełni pasowała do urządzenia.

Części wyrabiamy za pomocą nowoczesnych maszyn CNC, które dzięki prostym programom opartym na systemie binarnym, są w stanie wyprodukować idealną kopię urządzenia. Dajemy naszą gwarancję jakości i precyzji wykonania. Zajmujemy się wyrobem części do maszyn potrzebnych w produkcji, czy części samochodowych. Wyrabiamy także części do maszyn przemysłowych w hurcie i detalu.

cnc maszyna

Produkujemy także części do maszyn rolniczych, takie jak:

  • alternatory,
  • bagnety,
  • amortyzator podsiewacza i inne.

Części do maszyn przez nas wykonane na życzenie klienta mogą być powleczone. Wykonujemy również elementy ocynkowane, czy pomalowane. Priorytetem jest dla nas ich poprawne działanie oraz pewność, że będą odporne na tarcie oraz czynniki zewnętrzne, zwłaszcza wtedy, kiedy maszyny do których są wykorzystywane będą pracowały na zewnątrz, jak w przypadku maszyn rolniczych.

czesc do maszyn z cnc

Wykonujemy części z projektu naszych klientów i słuchamy ich sugestii. Doradzamy także w wyborze odpowiedniego stopu metalu, co jest niezwykle istotne w przypadku wyrabiania części do maszyn różnego typu. Kierujemy się zawsze profesjonalizmem i naszą wiedzą na temat produkcji.