Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Obróbka powierzchniowa

Nasza firma specjalizuje się w obróbce części metalowych, a także obróbce powierzchniowej metali, w ten sposób, aby produkt przygotowany przez naszych specjalistów, oddany w ręce klienta mógł zostać natychmiast zastosowany. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, a także wiedzy wykwalifikowanej kadry pracowników, materiał poddany obróbce zyskuje zwiększoną trwałość. Uodpornia się on bowiem na ścieranie, negatywne oddziaływanie temperatury oraz czynników zewnętrznych, a także korozję i erozję.

Malowanie proszkiem

Oferujemy usługi z zakresu malowania proszkiem z zastosowaniem najnowszych światowych standardów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń, udostępniamy wybór barwy z szerokiej gamy kolorów oraz dużą elastyczność i zadowalający efekt końcowy. Oferujemy nakładanie powłok proszkowych na powierzchniach takich jak: aluminium, stal, cynk.

malowanie proszkiem

Elektropolerowanie

Naszym klientom proponujemy również wykonanie usług związanych z elektropolerowaniem przedmiotów ze stali nierdzewnej. Metoda ta wykorzystywana jest przede wszystkim ze względu na wysokie walory estetyczne końcowego materiału. Często stosuje się ją w urządzeniach wykorzystywanych z biznesie gastronomicznych oraz meblarskim.

Anodowanie

Anodowanie jest jedną z metod obróbki metali, która polega na elektrolitycznym stworzeniu warstwy tlenku. Stosowana jest zazwyczaj w celu zapobiegania korozji, zwiększeniu izolacji, a także przyjmując formę zdobienia. Najczęściej wykorzystuje się ją w przypadku materiałów aluminiowych.

Piaskowanie/ śrutowanie

Piaskowanie jest metodą obróbki, która przyjmuje formę oczyszczania lub kształtowania danej powierzchni za pomocą strumienia sprężonego powietrza wraz z zastosowaniem twardych cząsteczek. Piaskowanie jest często mylone ze szlifowaniem, jednak w tym przypadku, powierzchnia materiału końcowego pozostaje gładsza niż w sytuacji, gdy przedmiot zostaje obrobiony za pomocą metody szlifowania.