Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Obróbka stali

Nasza firma od lat zajmuje się obróbką metali, w tym także obróbką stali. Nasze prace obejmują m.in. obróbkę cieplną stali, obróbkę stali nierdzewnej i obróbkę stali CNC.

Obróbka cieplna stali

Obróbka cieplna stali ma za zadanie wpłynąć na polepszenie struktury oraz właściwości materiału, tak by łatwiej można było ją użyć do tworzenia zamówionych przez klientów części do maszyn, czy detali. Obrabiamy stal za pomocą obróbki cieplno-chemicznej, obróbki cieplno- mechanicznej,a także obróbki cieplno- magnetycznej. Wyżarzanie oraz hartowanie przeprowadzamy na jednym stanowisku w sposób ciągły, tak by była ona jak najmocniejsza i najtrwalsza.

obróbka cieplna stali

Po zakończeniu etapu wyżarzania, stal zostaje schłodzona lub oziębiona, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Chłodzenie powolne odbywa się w specjalnym piecu i nazywa się studzeniem, a oziębianie stali jest chłodzeniem szybkim w wodzie bądź oleju. Dzięki tym zabiegom, znacznie zwiększa się poziom trwałości stali.

Do obróbki metali używamy najwyższej jakości maszyn CNC, które dzięki wbudowanym mikrokomputerom są w stanie zaprogramować większość prac, jakie są wykonywane na metalu. Dzięki czemu mamy pewność, że istnieje minimalne ryzyko błędu, a detale czy części, które produkujemy seryjnie, są w pełni oddane z pomocą Państwa projektu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Jesteśmy w stanie seryjnie produkować części lub detale, które będą identyczne i będą miały takie same właściwości.
  • Dobieramy stopy metali w ten sposób, by części były jak najtrwalsze i jak najdłużej służyły.
  • Oddajemy produkt gotowy do użycia, który nie wymaga dalszej obróbki.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji detali metalowych, części do maszyn, a także w odlewnictwie na podstawie projektów naszych klientów.
  • Zapewniamy o naszych kompetencjach i doświadczeniu oraz wiedzy, którą stale pogłębiamy. Doradzamy także w trakcie wykonywania projektów części, czy detali metalowych.
detale metalowe

Obróbka stali CNC

Obróbka stali nierdzewnej CNC jest nowoczesnym i jednym z najdokładniejszych sposobów za pomocą skrawania. W tym celu stosuje się mikrokomputer posiadający odpowiednie zaprogramowanie, za pomocą którego odbywa się usuwanie niewielkich elementów materiału poddanego obróbce. Dzięki nowoczesnej technologii oraz zastosowaniu innowacyjnego układu sterowania, możliwe jest precyzyjne wykonanie przedmiotu, a także skrócony zostaje czas wykonania obróbki.