Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Nasza firma zajmuje się od lat mechaniczną obróbką elementów metalowych. Staramy się, by nasze kompetencje były widoczne w naszych projektach. Chcemy, by wykonywane przez nas części do maszyn były w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Dzięki zastosowaniu maszyn CNC możemy wykonywać wiele kopii tych samych urządzeń. Współpracujemy z różnymi branżami, w tym z branżą samochodową, rolniczą, a nawet meblarską. Wykonujemy na zamówienie odlewy metalowe, wiercenie w stali i stali nierdzewnej, obrabiamy aluminium i inne stopy metali. Zajmujemy się również obróbka powierzchniową metali.

Zajmujemy się obróbką mechaniczną metali za pomocą nowoczesnych urządzeń CNC. Urządzenia te są w pełni skomputeryzowane, a dzięki systemowi binarnemu są bardzo dokładne, co zmniejsza do minimum ryzyko błędu. Maszyny CNC pozwalają na wykonanie w sposób zautomatyzowany obróbki elementów metalowych w szybkim tempie, dzięki czemu oszczędzany jest czas, inaczej niż w przypadku dawnego typu maszyn.

sprawdzenie jakosci

Maszyny CNC niwelują ryzyko błędu, dzięki temu, że raz wprowadzone do nich dane nie zmieniają się, przez co możemy w ilościach hurtowych wykonywać identyczne produkty, które są wiernymi kopiami elementów przedstawionych w projekcie. Pozwala to na wykonanie idealnych części, które będą w pełni sprawne. Maszyny Cnc, jakie posiadamy to m.inl tokarki CNC, frezarki CNC, walcarki CNC. Wykonujemy mechaniczną obróbkę metalu na zamówienie klienta indywidualnego oraz na zlecenia firm. Wykonujemy projekty na podstawie rysunków przyniesionych nam przez klientów.

Za nami idzie również ogromne doświadczenie w obróbce metalu, dzięki czemu jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w branży. Zajmujemy się zarówno wykonywaniem detali, jak i dużych projektów oraz części do maszyn przemysłowych. Staramy się łączyć nasze kompetencje z wiedzą oraz nowoczesnymi technologiami dla zadowolenia naszych klientów. Pomagamy również podczas wykonywania projektów przed przystąpieniem do produkcji masowej.