Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Produkcja schodów metalowych

Nasza firma zajmuje się produkcją schodów metalowych dla przedsiębiorców oraz prywatnych inwestorów. Schody metalowe są świetnym rozwiązaniem zarówno w domach prywatnych, jak i w przedsiębiorstwach, gdzie ważna jest solidność ich wykonania i wytrzymałość.

Podczas produkcji naszych schodów metalowych używamy najlepszych stopów metali, które są bardzo wytrzymałe na nacisk. Schody metalowe naszej produkcji zawdzięczają swoją wytrzymałość ocynkowanym płaskownikom i profilom, które są bardzo odporne zarówno na działanie nacisku, jak i niesprzyjającej pogody, dzięki czemu eliminowane jest ryzyko powstania rdzy.

schody metalowe
  • Wykonujemy balustrady pełne i ażurowe. Balustrady pełne powstają z pomocą betonu zbrojonego lub materiałów ściennych. Poręcz cechuje się niezwykłą wytrzymałością na ciężar oraz wygodą.
  • Wypełnienie jakiego używamy to tralki – pionowe elementy ażurowe oraz poziome: listwy, kształtowniki lub linki stalowe. Stosujemy również niezwykle modny i pożądany wśród klientów perforowany metal.
  • Schody zewnętrzne zawsze pokryte są materiałami odpornymi na wilgoć, dzięki czemu niezwykle zwiększa się ich trwałość. Stopnie schodów posiadają odpowiednią szerokość, co umożliwia łatwe wnoszenie nawet ciężkich przedmiotów.

Konstrukcja schodów jest wykonywana na zamówienie klienta. Kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem, dlatego nasze balustrady posiadają odpowiednią wysokość- minimum 0,9 m. Nasze schody są zawsze cynkowane, wykonywane z najwyższej jakości stopów metali. Daje to produkt najwyższej jakości, który posłuży Państwu długie lata. Gwarantujemy także wysoką jakość montażu i trwałe komponenty. Wykonujemy schody na zlecenie klienta ze swoich materiałów oraz pomagamy dobrać idealny projekt, który będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

stalowe schody