Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Obróbka metalu

Nasza firma zajmuje się od wielu lat obróbką metali. Wykonujemy zarówno detale metalowe, jak i odlewamy części m.in. do maszyn przemysłowych. Staramy się używać jak najwyższej jakości materiałów, ponieważ najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów.

Używamy do tego najwyższej jakości urządzeń CNC, które pozwalają na bardzo precyzyjne wykonanie projektów naszych klientów. Najnowocześniejsze urządzenia oraz wiedza na temat różnych stopów metali daje gwarancję niezawodności i solidności. Dzięki maszynom CNC, jak walcarki, wiertarki, czy prasy, wykonujemy praktycznie wszystkie prace na metalowych częściach, takie jak spawanie, wiercenie, ale także walcowanie i toczenie. Obrabiamy nie tylko metale nierdzewne, ale także stopy metali oraz aluminium. Wykonujemy komponenty mebli, odlewamy części maszyn oraz powlekamy i ocynkowujemy już wykonane części.

cnc metali

Po każdej obróbce wykańczamy produkt tak, by był gotowy do odbioru przez naszego klienta. Wykonujemy na zamówienie części metalowe do:

  • silników,
  • tłoków,
  • maszyn rolniczych i przemysłowych.

Dzięki nowoczesnej technologii CNC możemy wykonywać części zarówno w detalu, jak i w hurcie, tworząc idealne kopie produktu. Staramy się, aby nasza praca była wykonywana solidnie i zgodnie z terminami. Wykorzystujemy najlepsze materiały, zarówno do wykonywania urządzeń, jak i detali, czy komponentów.

Obrabiamy metal również za pomocą ciepła. Wyrabiamy gotowe elementy oraz ich części, dbając o estetykę wykonania oraz szczegóły. Wiemy, że detal jest bardzo istotny, dlatego podczas odlewania staramy się jak najlepiej wykonać formę, by oddawała ona w sposób idealny projekt klienta. Wyrabiamy z materiałów najwyższej jakości i o najwyższej trwałości, dzięki czemu nasze produkty mogą konkurować z tymi gotowymi, które można kupić w sklepach stacjonarnych, czy internetowych. Obróbka metali jest nam dobrze znana, dlatego do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.

obróbka ciepłem

Obróbka metalu na zimno

Obróbka plastyczna metalu na zimno jest jedną z najczęściej stosowanych metod przeróbki metalu, ze względu na to, iż cechuje się wysokimi korzyściami. Bez wątpienia wpływa na wzrost wytrzymałości, twardości materiału, a także gwałtowny spadek właściwości plastycznych (takich jak wydłużenie).

Obróbka metali CNC

Obróbka metali CNC jest nowoczesnym i jednym z najdokładniejszych sposobów za pomocą skrawania. W tym celu stosuje się mikrokomputer posiadający odpowiednie zaprogramowanie, za pomocą którego odbywa się usuwanie niewielkich elementów materiału poddanego obróbce. Dzięki nowoczesnej technologii oraz zastosowaniu innowacyjnego układu sterowania, możliwe jest precyzyjne wykonanie przedmiotu, a także skrócony zostaje czas wykonania obróbki.

cnc metali skrawanie