Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Toczenie

Nasza firma zajmuje się toczeniem za pomocą różnego typu tokarek CNC. Zajmujemy się m.in. toczeniem CNC, toczeniem stożków, toczeniem gwintów. Za pomocą nowoczesnych tokarek kształtujemy metalowe przedmioty w dowolny sposób i oddajemy gotowy produkt naszym klientom. Używamy do tego celu tokarek wielonarzędziowych, tokarskich centr obróbkowych CNC, automatów tokarskich wzdłużnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i skomputeryzowaniu procesu produkcyjnego, jesteśmy w stanie wyprodukować duże ilości identycznych elementów toczonych w sposób w pełni profesjonalny i szybki. Zajmujemy się obróbką za pomocą tokarek na różnym poziomie.

Obrabiamy metalowe części na różnych stopniach dokładności:

  • zgrubna – uzyskiwane klasy dokładności IT13-16;
  • średnio dokładna (kształtująca) – uzyskiwane klasy dokładności IT11-12;
  • dokładna (kształtująca) – uzyskiwane klasy dokładności IT8-10;
  • bardzo dokładna – uzyskiwane klasy dokładności IT6-7.
toczenie cnc milamet

Stopnie toczenia jakie stosujemy

  • toczenie wzdłużne – toczymy w ten sposób powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne – wytaczanie, gintowanie,
  • toczenie poprzeczne – toczymy w ten sposób powierzchnie czołowe, przecinamy, podcinamy, wykonujemy rowki wewnętrzne i zewnętrzne,
  • toczenie kształtowne – toczymy narzędzia kształtowne, punktowe.

Naszym celem jest jak najdokładniejsza obróbka metalu, dlatego staramy się wykorzystywać w pełni nasz potencjał w postaci nowoczesnych stanowisk tokarskich w nowoczesnymi tokarkami CNC, które są programowane w nowoczesny sposób, co minimalizuje powstanie błędów w trakcie produkcji. Wykonujemy toczenie na zamówienie klientów indywidualnych oraz firm.

toczenie metal cnc

Wykonujemy projekty na podstawie rysunków przyniesionych przez klienta. Staramy się wspomóc proces produkcyjny naszym doświadczeniem oraz wiedzą na temat obróbki metali. Naszym zaangażowaniem pokazujemy, że najważniejszy jest dla nas profesjonalizm i wysokie kompetencje, połączone z nowoczesnymi metodami oraz narzędziami.