Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Nowe technologie

Wykorzystujemy najnowsze technologie takie, jak cięcie na profesjonalnych automatach, profesjonalne szlifowanie płaszczyzn czy cięcie za pomocą pił taśmowych.

Wysoka jakość

Oferujemy najwyższe jakości wykonanie, a to wszystko dzięki nowoczesnym sprzętom i profesjonalistom, którzy pracują w naszej firmie.

Przystępne ceny

Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny za najwyższej jakości wykonaną pracę oraz krótkie terminy wykonania zleceń.

Bezpieczeństwo

Nasze maszyny są nowoczesne i bardzo oszczędne. Dzięki temu możemy oferować Państwu produkty najwyższej jakości nie szkodząc środowisku!

O Milamet

Nasza firma zajmuje się frezowaniem i produkcją seryjną elementów metalowych, podzespołów. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię CNC, dzięki której proces produkcyjny jest prosty i szybki. Wykorzystujemy m. in. frezarki CNC z wbudowanym mikrokomputerem, który programuje maszynę w ten sposób by mogła wykonać nieskończoną ilość kopii. Minimalizuje to powstanie błędu podczas produkcji, co jest bardzo istotne podczas produkcji np. części do maszyn przemysłowych.

toczenie - milamet

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy nowoczesne obrabiarki numeryczne oraz centra obróbcze pionowe i poziome.

milamet - home

Wszechstronność

Jesteśmy w stanie dzięki wszechstronności naszych maszyn CNC obrobić większość materiałów z różnych stron.

Obróbka skrawaniem CNC - milamet

Kompleksowość

Wykonujemy obróbkę metalu do końca, co oznacza, że nasz klient otrzyma gotowy produkt.

Specjalizujemy się we frezowaniu aluminium oraz frezowaniu CNC

Dzięki nowoczesnej technologii, może zostać ono wykonane w różnych powierzchniach, na co pozwala zastosowanie nowoczesnej frezarki typu CNC, zaprogramowanej w odpowiedni sposób tak, by frez dotarł w każde miejsce. Zyskujemy dzięki temu bardzo dokładne odwzorowanie projektu, który przyniósł nam klient. Jesteśmy w stanie frezować duże ilości materiału, dzięki dużej ilości stanowisk do frezowania CNC.

Zawsze słuchamy sugestii naszych klientów i wspieramy ich naszym doświadczeniem i wiedzą na temat obróbki metali. Pracujemy na różnych stopach metali, co daje nam ogromną wiedzę i doświadczenie w produkcji części do maszyn, czy detali metalowych.

Obrabiamy różnego typu materiały: stal węglową, żeliwo szare i sferoidalne, stal stopową, stal nierdzewną, stopy aluminium, mosiądz. Jak nikt inny znamy się również na obróbce różnych stopów metalu.

0+
Zadowolonych klientów
0
Wykonanych projektów
0
Przepracowanych godzin
0%
jakości