Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Produkcja detali na zamówienie

Nasza firma zajmuje się również wykonywaniem detali metalowych na zamówienie. Wykonywane przez nas detale są obrabiane w precyzyjny sposób tak, by każdy ich najdrobniejszy szczegół był dopracowany do perfekcji. Dbamy o to, by detale były wykonywane z uwzględnieniem ich użyteczności, ale również estetyki. Dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie oddać nawet najmniejsze szczegóły. Wykonujemy detale metalowe zarówno w formie dekoratorskiej, jak i do użytku czysto technologicznego.

Jesteśmy specjalistami w produkcji seryjnej elementów metalowych. Wykonujemy je na automatach tokarskich CNC z prętów okrągłych, sześciokątnych i kwadratowych. Posiadamy automaty tokarskie wzdłużne swiss type, rewolwerowe, CNC. Jesteśmy w stanie wykonać:

  • nity na zamówienie,
  • wtopki gwintowane,
  • inserty metalowe,
  • tulejki,
  • tulejki gwintowane,
  • zapraski metalowe do tworzyw.
śruby metalowe

Oprócz tych maszyn posiadamy również frezarki, gwinciarki, wiertarki do metalu. Dzięki temu możemy w pełny sposób obrobić praktycznie każdy element metalowy. Posiadamy również stanowiska do obróbki cieplno-chemicznej – hartowania, nawęglania, azotonawęglania i pokrycia galwanicznego. Wykonujemy wyroby gotowe do użytku, które są w pełni obrobione. Produkty, które wykonujemy spełniają zasady bezpieczeństwa oraz są w pełni obrobione. Tworzymy zlecenia na podstawie rysunków i projektów przesłanych przez klientów. Nasze detale metalowe są wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, która może zaważyć na ich prawidłowym działaniu.

Dzięki maszynom skomputeryzowanym CNC jesteśmy w stanie wytworzyć seryjnie idealne kopie detalu, dzięki czemu klient oszczędza swój czas na oczekiwanie na gotowe produkty. Staramy się o zadowolenie naszych klientów, wspierając ich nasza wiedzą na temat obróbki metalu.