Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie ofertowe - wycenimy

Odlewanie

Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem różnego typu komponentów, z dbałością o wszystkie szczegóły i praktyczność. Dbamy, by nasze materiały były najwyższej jakości.

Zajmujemy się także odlewnictwem komponentów oraz pełnowartościowych produktów, gotowych do sprzedaży. Materiały, z których odlewamy wybrane przez klienta produkty i półprodukty, są odpowiednio dostosowane do rodzaju przedmiotu końcowego. Bierzemy pod uwagę również późniejsze jego zastosowanie oraz przede wszystkim jakość, która jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem.

Odlewanie stosujemy najczęściej wtedy, kiedy wycinarka CNC, czy gięcie krawędziowe za pomocą prasy jest niewystarczające, ponieważ metoda ta pozwala na stworzenie produktu o nadzwyczaj skomplikowanym kształcie. Dzięki odlewaniu możemy stworzyć wysokiej jakości tłoki, silniki, czy obudowy, których w inny sposób nie da się wytworzyć.

odlewanie milamet

Wykonujemy również wszystkie inne etapy odlewania, takie jak stworzenie modelu przedmiotu, wykonanie formy odlewniczej, przygotowanie stopu albo metalu, zalewanie formy oraz obróbka po zastygnięciu metalu. Dbamy o to, by końcowy produkt posiadał stan idealny, dlatego końcowa obróbka jest dla nas tak istotna. Jest on czyszczony i szlifowany, by nie posiadał nierówności. Po takiej obróbce zyskujemy produkt gotowy do natychmiastowego użycia czy dalszego montażu.

Z naszych usług odlewnictwa mogą skorzystać przedsiębiorcy z różnych branż: meblowej, samochodowej, a nawet dekoratorskiej. Zapewniamy wysokiej jakości wykończenie, dzięki zastosowaniu różnych technik odlewniczych, które dopasowujemy do projektu oraz do wykorzystywanego stopu.

odlewanie milamet

Najczęściej stosujemy technikę odlewania w formach piaskowych, co przede wszystkim zmniejsza ilość wykorzystywanego materiału, ale również jest to technika bardzo dokładna. Odlewane przez nas przedmioty są bardzo dobrej jakości. Zawsze dbamy o detale, które potrafią zaważyć na całym projekcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty są najwyższej jakości.